2011

 

29.12.2011 - Vianoce máme úspešne zanami, chlapci sa darčekom potešili a aby im nebolo málo na druhý sviatok vianočný sme si vyšli do PP na agility seminár s našou Katkou ( foto pridané vo fotogalérii )

14.11.2011 - vo fotoalbume pridané nové fotá chlpáčov :)

07.11.2011 - tri aktívne víkendy sú za nami, počas ktorých sa nám podarilo nepretrhnúť tohtoročnú niť medajlových umiestnení ako na poli agilitynom tak i na poli pre nás novom a to canicrossovom :))  Viac v rubrike Naše Aktivity - Agility, Canicross

17.10.2011 - a opäť aktualizácia takmer po mesiaci :) v podstate sa ani nič zvláštne neodohralo, J.T. stále rastie a je zo dňa na deň šikovnejší a múdrejší, popri ňom sa mnohému, hlavne šibalstvu, priúča aj dedtko Biff, no a auto je stále nepojazdné, takže sme ani moc netrénovali, ale aby sme úplne nezleniveli, tak sme sa s Biffíkom prihlásili na canicross do Mošoviec a s J.T.íkom zas na neoficiálne agility preteky do Košíc  :))

19.09.2011 - pretekársku agility sezónu sme zavŕšili parádnym a hlavne pohodovým pretekom vo VPU na Chvalnovskej Pohodičke :))

08.09.2011 - uplynulý týždeň sme s chalanmi strávili v krásnom prostredí pod Tatrami, na salaši vo Veľkom Slávkove, kde sme si pod taktovkou českého trénera Antonína Grygara lámali hlavu nad najrôznejšími agility sekvenciami :)

22.08.2011 - opäť po dlhej dobe máme niekoľko noviniek. v uplynulých týždňoch sa nám podarilo si pár krát zájsť na tréning a konečne sa aj stretnúť s Katkou Kolarovovou, ktorá nám z ďalekej Prahy priniesla množstvo nápadov a noviniek na cvičenie a tréning. Tréning s ňou bol maximálne vyčerpávajúci a to nie len vďaka mnohým informáciam a behaniu, ale aj vďaka riadne, ale naozaj riadne upršanému počasiu. No ale agility je diagnóza a ani prudký lejak a búrka nás nemôže zastaviť v snahe zlepšovať sa :))

Najväčšou novinkou však je skvelý výsledok, ktorý sme si priniesli z víkendu v Nitre, kde sme sa zúčastninli Majstrovstiev Slovenska v agility. S Biffkom sme obsadili krásne tretie miesto a získali titul II. Vicemajster SR v kategórii large :) Som na chalana jedného statočného veľmi veľmi hrdá :))

12.07.2011 - takmer po mesiaci by sa aj patrilo to tu trošku obnoviť a veru že je o čom písať. Za uplynulý mesiac sme sa zúčastnili dvoch pretekov a jedného celodenného intenzívneho tréningu v Jaklovciach. Jún sme ukončili nedeľným intenzívnym tréningom u našich super kamarátov v Jakloviciach no a prvé dva júlové víkendy sa taktiež niesli v znamení agility, ale už pretekárskych, kde sa nám aj celkom darilo. Prvý víkend už tradične patril Jaklovciam a trinástemu ročníku Kynologických dní a ten druhý víkend sme strávili na Šintave, kde nás poriadne opieklo slniečko až nám bolo smutno za naším východniarskym večne zamračeným počasím :))) ( viac v rubrike Ako bolo )

15.06.2011 - už 7 krásnych rokov ma rozosmieva, 7 rokov znáša trpezlivo všetky moje nálady, už 7 rokov ma utešuje keď som smutná, 7 rokov pri mne verne stojí. Dnes je presne 7 rokov čo svetlo sveta uzrela moja jasná hviezda Biffko...všetko len to najsamlepšie chlpáčik môj :)

31.05.2011 - aj tento víkend sa niesol v znamení agility, tentokrát sme zablúdili do Košíc na Cassovia Cup, kde zároveň prebiehali kvalifikácie na MS 2011. J.T. si tiež prišiel na svoje, vyblbol sa s novými kamarátmi, no a my s Biffom sme už tak nejako tradične pobehali parkúriky s množstvom chýb :) V každom prípade ale bolo super. ( článok v rubrike Naše aktivity - Agility - Ako bolo )

24.05.2011 - víkend sme teda mali riadne aktívny. v sobotu sme si dali tréning, hoci búrka nás vyhnala z parkúru jaksi skoršie ako sme chceli, no i J.T. si vyskúšal aké to je a šlo mu to perfektne. večer sme si dali ešte riadne dlhú prechádzku okolím, no a víkend nám ukončili poriadne vodné šalenoty, ktorými sme si ochladili nedeľné horúce doobedie :)) fotečky už tradične vo fotoalbume

19.05.2011 - Biffko sa dostal do reprezenácie SR na European Open 2011, ktoré sa uskutočnia v rakúskom Baad-Hall.

09.05.2011 - v sobotu sme si vyšli kúsok za Košice do Poľova zaagilitiť na neoficiálne preteky poriadané košickým klubom SPAM, kde bolo naozaj super a obom mojím chlapom sa veľmi páčilo a riadne sme si deň všetci traja užili :D viac TU

03.05.2011 - včera moje zlatíčko J.T. oslávil 3 mesiace svojho života. Jemu i celému "A" tímu Czech Fan blahoželáme a prajeme ešte nespočetne veľa výročí a hlavne zdravie. J.T.uliatko moje krásne, i naďalej mi rob toľko radosti koľko doteraz a pokojne môžeš aj pridať, pretože mi dodávaš neskutočne veľa energie a radosti. Cmuuuuuuuuuk :)

konečne som sa dokopala k napísaniu článku ako sme s Biffom cestovali po J.T.ho, ktorý nájdete v kategórii Rôzne

25.04.2011 - vo fotogalérii pridané fotky z piatkovej prechádzky :)

24.04.2011 - dnes nás slniečko vyhnalo k vode a tak J.T. nabral svoje prvé plavecké skúsenosti, hoci to asi ani sám neplánoval a nečakal :) Po dnešnom výlete nebol len riadne unavený, ale dúfam, že si tiež zapamätal, že žaby do úst nepatria, ináč sa potrápi niekoľko minút trvajúcim riadne silným slintaním. Aj Biffík si výlet užil a poriadne sa vymáchal vo vode...Ako ináč aj tento výlet zvečnil náš verný kovový spoločník Karol. Fotky pridám neskôr :)

19.04.2011 - cez víkend sme si zašli zabehať do Vesnice psích úsměvú, do Chvalnova, kde sa nám síce bohvie ako nedarilo, no J.T. mal krásny výlet, na ktorom spoznal mnoho kamarátov a kde sa správal akoby na podobné akcie chodieval odjakživa :) Fotky nájdete vo fotogalérii a článok pridám keď bude viac času :)

Ad vyššia posteľ - tak už ma veru ani tá pred J.T.ho zúbkami neochráni. Prďola sa dokáže na ňu vyškriabať a teda mi je už jasné ako prišiel môj mobil k toľkým dierkam a škrabancom :)))

06.04.2011 - jabĺčko malo včera milú návštevu z Popradu, prišla ho pozrieť hnedá borderka Gaja s Jankou a malému J.T.mu priniesli darček, ktorý ho veľmi zaujal a s ktorým sa rád šantí - malú farebnú loptičku :))) J.T. je moje zlatíčko, neskutočne rád sa mazná, vyžaduje moju spoločnosť, rád sa naťahuje o hračky, tiež sa rád naťahuje s Biffom, ktorý ho ešte na 100% neakceptoval, ale už sa spolu vonku krásne hrajú a nemajú ani problém piť z jednej misky. Diablik už ale pomaličky vystrkuje rožky, či skôr zúbky a veru že sú riadne ostré :)))) Na moje prekvapenie zatiaľ z izby ešte nemám kôlničku, no mnohé sa môže zmeniť pri výmene tíchto drobných a ostrých ihličiek. J.T. zvláda pobyt u nás na výbornú, akoby tu bol s nami odjakživa. Neplače, nevyvádza a už sa aj pekne behom pár dní rozjedol. Zo dňa na deň je šikovnejší a obratnejší. Bez problémov zvláda vyliezť na gauč a čo nevidieť ma pred jeho zúbkami neochráni ani vyššia posteľ, kde čo nevidieť vylezie cubidub :))) Je to môj malý pán dokonalý :*

04.04.2011 - tak a je to tu. naša rodina sa rozrástla o druhého štvornohého člena, tento krát z Čiech - Atomic Apple Czech Fan, domácky J.T., alebo ešte kratčie G :)) vo štvrtok 31.3. sme sa s kamarátom vybrali na dobrodružnú cestu až k českým Pardubiciam, aby som si konečne moje malé atómové jabĺčko pohladila a napokon i odniesla domov. Neskutočný a krásny zážitok a ešte krajšie chvíle a radosť, ktorú mi J.T. robí sa ani hádam nedajú slovami opísať. Hádam za všetko povedia fotky vo fotogalérii :))

24.03.2011 - krásny a slnečný deň nás dnes vyhnal na potulky okolím. S Biffkom a Karolkom ( foťákom ) sme si vyšli na kopec Brezová, pokochali sa nádherným výhľadom na Vysoké Tatry, spravili pár záberov a nohám dopriali takmer 20km túru :) Fotočky ako obvykle vo fotogalérii

12.03.2011 - dnes bol naozaj krásny deň a tak sme ho nemohli využiť lepšie ako cestou do Popradu do nášho agility klubu, kde sme si skvele zatrénovali a spravili aj zopár fotečiek, kotré nájdete vo fotogalérii :))

08.03.2011 - aj dnešný deň bol ako z jarného kalendára - kde tu ešte sneh, oskar vysoko na nebi a príjemne teplúčko. to sa samozrejme nemohlo zaobísť bez Karolka, hoci Biffko moje foto nadšenie nezdieľal a vykrúcal sa všade možne, len aby sa nestretol pohľadom s objektívom. Napokon jeho znudenie prebrala tenisová loptička :))) zopár fotiek je k videniu v galérii " Naše biele dni "

01.03.2011 - konečne nám vykuklo slniečko a tak sme sa spolu s foťákom vybrali po okolici čosi zaznamenať. foto v galérii "Naše biele dni"

05.02.2011 - dnes sme si spravili parádny výlet a tréning v Poprade, hoci trojhodinová prechádzka bola neplánovaná :)) viac TU

02.02.2011 - huráá huráá tak sme sa dočkali, dnes sa v CHS CzechFan narodilo 8 prenádherných borderčiatok mamke Oluške a tatkovi Audimu, 5 sučiek a 3 psíci.  Niekde medzi toľkými pacičkami a chvostíkami je aj naše chlapčiako, pre ktoré s Biffkom pilne vyberáme meno :)) viac TU

26.01.2011 - trošku som pomenila menu a doplnila aktivity, ktorým sa najviac venujeme. Ináč nám počasie stále blbne, raz sneží, potom je teplo, takže ani na tréningy, ani na bežky, ale venujeme sa viac dlhým túram po ťažšom kopcovitom teréne pre zlepšenie kondičky.

11.01.2011 - s Biffkom pilne trénujeme našu kondičku a každé ráno si doprajeme niekoľko kilometrový beh po okolí, samozrejme nesmie chýbať ani naháňanie sa za loptičkou ako i vzájomné naháňanie a jednako i trochu trénovania poslušnosti :)

07.01.2011 - dnes sme si dali poriadne dlhú túru na Mariánsku horu, ktorá trvala vyše troch hodín hoci sme prešli len cca 5 km. No keďže s nami šiel aj foťáčik Karolko dôvod prečo sme sa vrátili až podvečer je asi jasný :) Zopár fotečiek si môžete pozrieť vo Fotogalérii v časti Naše biele dni

02.01.2011 - a je tu Nový Rok, ktorý dúfam bude úspešnejší ako ten uplynulý, stihneme všetko čo by sme stihnúť chceli, dojdeme všade tam, kam sa vyberieme a v ktorom sa dúfam naša psia rodinka rozrastie o nového člena :) No však ešte v tom starom roku, v deň zvaný Silvester, sme sa s Biffkom vybrali na poriadne dlhú túru na Kojšovskú túru spoločne s členmi KK Severan z Jakloviec. TU