2012

31.12.2012 - už tradične si v tento posledný deň v roku, chalani vyšliapali na Kojšovskú hoľu spolu s členmi ŠK Severan. Bohužiaľ som sa kvôli práci zúčastniť nemohla, no napriek tomu mali krásny výlet a do Nového Roku vstúpili opäť v duchu zábavy s priateľmi a aktivitou :)

01.12.2012 - s J.T.íkom sme sa zúčastnili skvelej agility intenzívky pod vedením Katky Kolarovovej. V rámci tréningu prebehli aj tri súťaže, v ktorých sa J.T. umiestnil dvakrát na prvom mieste :) 

10.11.2012 - veľká vec sa predvčerom udiala, keď sme sa s Michalom vybrali do Košíc pre ďalšieho štvornohéh člena našej chlpatej rdinky :) nie je to však žiadna borderka, zatiaľ, ale pomohli sme malému najdúšikovi a adoptovali sme si ho. Tak sa do našej psej rodinky dostal malý sotva dvojmesačný Ayko :)

28.10.2012 - tento víkend teda stál za to :) bláznivé, sťaby aprílové počasie nám "prialo" po oba dni, no my sme sa nevzdávali a pokorili sme ho :) Canicross v daždi a snehu tento víkend bol viac menej úspešný, chalani sa vybehali a dokonca i zaskákali na agility ukážkach :)

24.10.2012 - uplynulý víkend sa J.T. premiérovo zúčastnil pretekov v canicrosse na Memoriály Daniela Lukáča v Mošovciach, kde spolu s Michalom obsadili pekné 4. miesto :) Budúci víkend nás to čaká opäť a tento krát si zabehať idem aj ja s Biffkom a to do Spišskej Novej Vsi, rovno na Majstrovstvá Slovenska v canicrosse :)

12.10.2012 - v slnečnú,poslednú septembrovú nedeľu sme sa s chalanmi a klubom ŠK Severan zúčastnili agility ukážok v Snine na krásnom podujatí Človek, pes a kôň. Bolo super,kopec zábavy, aj počasie vyšlo :) článok pridám kúsok neskôr

19.09.2012 - vo fotogalérii pribudli nové fotky zo septembrovej prechádzky, z J.T.íkového agility tréningu a doplnili sme pár fotečiek aj do galérie _Zo Života_ :)

19.08.2012 - dnes sme sa s chalanmi zúčastnili neoficiálnych agility pretekov v Košiciach Cassovia Multicup. O tom, ako sa nám tam darilo sa dočítate v sekcii Agility - Ako bolo :)

14.08.2012 - opäť nová aktualizácia, pridané fotky z výletu na Spišský hrad a trošku upravená fotogaléria :)

25.07.2012 - po veľmi dlhom čase konečne menšia obnova stránok a to v podobe doplnenia článkov a výsledkov v sekcii agility, keďže najviac sa nového udialo práve tam, pridala som článok v sekcii rôzne o tom, ako sme mali krásnu návštevu a super výlet na Spišský hrad :)

    ...samozrejme nesmiem zabudnúť ani na júnové Biffkové narodeniny, ktoré mal 15.6. a teda môjmu úžasnému a šikovnému Biffíkovi k jeho 8. narodeninkám prajem len a len to najlepiše :) cmuky moje veľké huňaté dieťa :)

27.04.2012 - a máme za sebou prvé tohtoročné agility preteky a super nedeľný tréning = dohromady skvelý víkend :) Video pridané vo videogalérii

19.02.2012 - vo fotogalérii zopár nových fotiek zo včerajšej prechádzky :)

14.02.2012 - *dnes je sv. Valentína a tak prajem svojím dvom chlpáčom veľa veľa lásky a ďakujem im za tú, ktorú dávajú oni mne : samozrejme nejaké tie maškrtky ich neminuly :)

...okrem toho 2.2.2012, v tento priam magický dátum, oslávil môj Pán dokonalý svoj prvý rok života :* Prajem mu, aby ten plameň života čo v ňom horí, takto horel mnoho ďalších rokov a aby nikdy neutíchla tá jeho nekonečná energia, ktorou nabíja aj mňa.  Všetko najlepšie J.T.ík :*

08.01.2012 - konečne sa mi pár videí podarilo upraviť a tak teda do videogalérie pribudli 2 J.T.kové videjká :))

04.01.2012 - je tu Nový Rok a s ním dúfam aj nové začiatky, nové zážitky a hlavne dúfam, že sa nám bude dariť aspoň tak ako minulý rok, poprípade ešte viac a všetky zlé veci, ktoré sa nám udiali nás obídu :)

...za sebou máme úžasný Silvester a síce výstup na Kojšovskú hoľu so super klubom ŠK Severan z Jakloviec :) viac v rubrike _Rôzne_ a fotečky vo Fotoalbume

...v novom roku máme kopec plánov, tak nám snáď víjdu :)